RH00510K00FC02
RH00510K00FC02 Vishay / Dale
rhnh.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 7.5watt 10Kohm 1% MKD 5watt
на замовлення 81 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RH00510K00FC02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH00510K00FC02 RH00510K00FC02 Виробник : Vishay Dale rhnh.pdf Description: RES CHAS MNT 10K OHM 1% 7.5W