Продукція > VISHAY DALE > RH00510K00FE02
RH00510K00FE02
RH00510K00FE02 Vishay Dale
rhnh.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES CHAS MNT 10K OHM 1% 7.5W
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Wirewound Resistors - Chassis Mount 7.5watt 10Kohm 1% MKD 5watt.
Інші пропозиції RH00510K00FE02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH00510K00FE02 RH00510K00FE02 Виробник : Vishay / Dale rhnh-220018.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 7.5watt 10Kohm 1% MKD 5watt