RH00512R00FC02
RH00512R00FC02 Vishay / Dale
rhnh.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 7.5watt 12ohm 1% MKD 5watt
на замовлення 87 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції RH00512R00FC02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH00512R00FC02 RH00512R00FC02 Виробник : Vishay Dale rhnh.pdf Description: RES CHAS MNT 12 OHM 1% 7.5W