RH005150R0FC02
RH005150R0FC02 Vishay / Dale
rhnh.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 7.5watt 150ohm 1% MKD 5watt
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції RH005150R0FC02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH005150R0FC02 RH005150R0FC02 Виробник : Vishay Dale rhnh.pdf Description: RES CHAS MNT 150 OHM 1% 7.5W