RH0051R000FC02
RH0051R000FC02 Vishay / Dale
rhnh.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 7.5watt 1ohm 1% MKD 5watt
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції RH0051R000FC02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH0051R000FC02 RH0051R000FC02 Виробник : Vishay Dale rhnh.pdf Description: RES CHAS MNT 1 OHM 1% 7.5W