RH005300R0FC02
RH005300R0FC02 Vishay / Dale
rhnh-1762472.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 7.5watt 300ohm 1% MKD 5watt
на замовлення 41 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції RH005300R0FC02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH005300R0FC02 RH005300R0FC02 Виробник : Vishay Dale rhnh.pdf Description: RES CHAS MNT 300 OHM 1% 7.5W