Продукція > VISHAY > RH0053K400FE02
RH0053K400FE02
RH0053K400FE02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 3.4KOhm 1% 7.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук