Продукція > VISHAY > RH0053R630FC02
RH0053R630FC02
RH0053R630FC02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 3.63Ohm 1% 7.5W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук