RH0055R000FC02
RH0055R000FC02 Vishay / Dale
rhnh.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 7.5watt 5ohm 1% MKD 5watt
на замовлення 72 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції RH0055R000FC02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH0055R000FC02 RH0055R000FC02 Виробник : Vishay Dale rhnh.pdf Description: RES CHAS MNT 5 OHM 1% 7.5W