Продукція > VISHAY > RH010122R0FC02
RH010122R0FC02
RH010122R0FC02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 122Ohm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук