Продукція > VISHAY > RH01013R90FE02
RH01013R90FE02
RH01013R90FE02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 13.9Ohm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук