Продукція > VISHAY > RH0101K330FC02
RH0101K330FC02
RH0101K330FC02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 1.33KOhm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук