Продукція > VISHAY > RH0101K800FE05
RH0101K800FE05
RH0101K800FE05 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 1.8KOhm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук