Продукція > VISHAY > RH0101R000BC02
RH0101R000BC02
RH0101R000BC02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 1Ohm 0.1% 12.5W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RH0101R000BC02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH0101R000BC02 RH0101R000BC02 Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - Chassis Mount 12.5watt 1ohm .1%