Продукція > VISHAY > RH010280R0FE02
RH010280R0FE02
RH010280R0FE02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 280Ohm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RH010280R0FE02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH010280R0FE02 RH010280R0FE02 Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - Chassis Mount 12.5watt 280ohm 1% MKD 10watt