Продукція > VISHAY > RH01031R60FC02
RH01031R60FC02
RH01031R60FC02 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 31.6Ohm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук