RH01040K00FC02
RH01040K00FC02 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 12.5watt 40Kohm 1% MKD 10watt
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Wirewound 40KOhm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card.
Інші пропозиції RH01040K00FC02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH01040K00FC02 RH01040K00FC02 Виробник : Vishay rhnh.pdf Res Wirewound 40KOhm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card