Продукція > VISHAY > RH01047K00FC05
RH01047K00FC05
RH01047K00FC05 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 47KOhm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RH01047K00FC05
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH01047K00FC05 Виробник : Vishay Wirewound Resistors - Chassis Mount RH-10 47K 1% C05