Продукція > VISHAY > RH01047K00FE05
RH01047K00FE05
RH01047K00FE05 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 47KOhm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук