Продукція > VISHAY > RH01068R00FC05
RH01068R00FC05
RH01068R00FC05 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 68Ohm 1% 12.5W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук