Продукція > VISHAY > RH0106R000FC05
RH0106R000FC05
RH0106R000FC05 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 6Ohm 1% 12.5W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук