Продукція > VISHAY > RH0108R200JC05
RH0108R200JC05
RH0108R200JC05 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 8.2Ohm 5% 12.5W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Card
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук