RH010R0500FE02
RH010R0500FE02 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Chassis Mount 12.5W 50mOhms 1% MKD 10W
на замовлення 56 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук