Продукція > VISHAY > RH10010R00FJ01
RH10010R00FJ01
RH10010R00FJ01 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 10Ohm 1% 100W ±20ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RH10010R00FJ01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH10010R00FJ01 RH10010R00FJ01 Виробник : Vishay / Dale Wirewound Resistors - Chassis Mount 100watt 10ohm 1%