Продукція > VISHAY > RH1001R600FE01
RH1001R600FE01
RH1001R600FE01 Vishay
rhnh.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 1.6Ohm 1% 100W ±50ppm/°C Aluminum Housed Axial Skin
Написати відгук