Продукція > KYOCERA AVX > RH321C225KAA0A3
RH321C225KAA0A3 KYOCERA AVX
RH-Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: COLER MIL SUPRACAP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL (Stacked)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Stacked SMD, 6 J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.300" L x 0.276" W (7.62mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Thickness (Max): 0.320" (8.13mm)
Capacitance: 2.2 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COLER MIL SUPRACAP, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL (Stacked), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Stacked SMD, 6 J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.300" L x 0.276" W (7.62mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Thickness (Max): 0.320" (8.13mm), Capacitance: 2.2 µF.