Продукція > KYOCERA AVX > RH511C126MA3RA3
RH511C126MA3RA3
RH511C126MA3RA3 KYOCERA AVX
RH_Style-3165421.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Speciality Ceramic Capacitors 100V 12uF X7R 3020 20% Tol HIGH CV
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 12UF 100V X7R SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL (Stacked), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Stacked SMD, 8 J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.421" L x 0.421" W (10.70mm x 10.70mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling, Part Status: Active, Capacitance: 12 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH511C126MA3RA3 RH511C126MA3RA3 Виробник : KYOCERA AVX RH-Style.pdf Description: CAP CER 12UF 100V X7R SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL (Stacked)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Stacked SMD, 8 J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.421" L x 0.421" W (10.70mm x 10.70mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Part Status: Active
Capacitance: 12 µF