RH515C186MA3RA3
RH515C186MA3RA3 AVX Corporation
RH-Style.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 18UF 50V X7R SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 18uF X7R 3020 20% Tol HIGH CV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH515C186MA3RA3 RH515C186MA3RA3 Виробник : AVX RH-Style-1016905.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 18uF X7R 3020 20% Tol HIGH CV