Продукція > KYOCERA AVX > RH517C474KA30A3
RH517C474KA30A3 KYOCERA AVX
RH-Style.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: COLER MIL SUPRACAP
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Lead Style: L-Lead
Features: Low ESL (Stacked)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Stacked SMD, 8 L-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.421" L x 0.421" W (10.70mm x 10.70mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling, SMPS Filtering
Lead Spacing: 0.300" (7.62mm)
Thickness (Max): 0.126" (3.20mm)
Capacitance: 0.47 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COLER MIL SUPRACAP, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Lead Style: L-Lead, Features: Low ESL (Stacked), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Stacked SMD, 8 L-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.421" L x 0.421" W (10.70mm x 10.70mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, SMPS Filtering, Lead Spacing: 0.300" (7.62mm), Thickness (Max): 0.126" (3.20mm), Capacitance: 0.47 µF.