RH5RZ45CA-T1-FE
RH5RZ45CA-T1-FE RICOH Electronic Devices Co., LTD.
RICO-S-A0005137786-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: RICOH Electronic Devices Co., LTD.
Description: IC REG LINEAR 4.5V 100MA SOT89-3
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LDO Voltage Regulators 8V Input 100mA Voltage Regulator (LDO Regulator).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RH5RZ45CA-T1-FE RH5RZ45CA-T1-FE Виробник : Nisshinbo rx5rz_ea-3219435.pdf LDO Voltage Regulators 8V Input 100mA Voltage Regulator (LDO Regulator)
товару немає в наявності
RH5RZ45CA-T1-FE RH5RZ45CA-T1-FE Виробник : Ricoh Electronic Devices Company rn5rz-ea-923707.pdf LDO Voltage Regulators 8V Input 100mA Voltage Regulator (LDO Regulator)