Продукція > KYOCERA AVX > RHA0607680M025B
RHA0607680M025B
RHA0607680M025B KYOCERA AVX
rha-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 25V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.343" (8.70mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 140 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.4 A @ 100 kHz
на замовлення 1987 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 25V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.343" (8.70mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 140 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.4 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RHA0607680M025B RHA0607680M025B Виробник : KYOCERA AVX rha_series-3225004.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25V 68uF 0607 ESR=45 mOhms