Продукція > KYOCERA AVX > RHA0809101M035B
RHA0809101M035B KYOCERA AVX
RHA.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Category: THT Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 9.5mm; 100uF; 35VDC; 1.8A; SMD; ESR: 30mΩ; RHA
Manufacturer series: RHA
Mounting: SMD
Type of capacitor: hybrid
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 100µF
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x9.5mm
Height: 9.5mm
ESR value: 30mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 1.8A
Operating voltage: 35V DC
Tolerance: ±20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; H: 9.5mm; 100uF; 35VDC; 1.8A; SMD; ESR: 30mΩ; RHA, Manufacturer series: RHA, Mounting: SMD, Type of capacitor: hybrid, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 100µF, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x9.5mm, Height: 9.5mm, ESR value: 30mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 1.8A, Operating voltage: 35V DC, Tolerance: ±20%.