RHA4-35.200.S04
RHA4-35.200.S04 Elesa USA Corporation
RH-A4.pdf
Виробник: Elesa USA Corporation
Description: RH-A4, TUBULAR HANDLES, TUBULAR
Packaging: Bag
Mounting Type: Screw Holes, Back
Material: Aluminum
Type: Instrumentation
Thread/Screw/Hole Size: M8
Height: 2.047" (52.00mm)
Length - Center to Center: 7.874" (200.00mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RH-A4, TUBULAR HANDLES, TUBULAR, Packaging: Bag, Mounting Type: Screw Holes, Back, Material: Aluminum, Type: Instrumentation, Thread/Screw/Hole Size: M8, Height: 2.047" (52.00mm), Length - Center to Center: 7.874" (200.00mm), Part Status: Active.