RHA4-35.300.S04
RHA4-35.300.S04 Elesa USA Corporation
Thread/Screw/Hole Size: M8
Height: 2.047" (52.00mm)
Length - Center to Center: 11.811" (300.00mm)
Написати відгук
Description: RH-A4, TUBULAR HANDLES, TUBULAR, Packaging: Bag, Mounting Type: Screw Holes, Back, Material: Aluminum, Type: Instrumentation, Thread/Screw/Hole Size: M8, Height: 2.047" (52.00mm), Length - Center to Center: 11.811" (300.00mm), Part Status: Active.