RHAG-22.R120.11
RHAG-22.R120.11 Elesa USA Corporation
RH-AG.pdf
Виробник: Elesa USA Corporation
Description: RH-AG, BRIDGE HANDLES, BRIDGE HA
Packaging: Bag
Mounting Type: Screw Holes, Back
Material: Aluminum
Type: Instrumentation
Thread/Screw/Hole Size: M6
Height: 1.535" (39.00mm)
Length - Center to Center: 4.724" (120.00mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RH-AG, BRIDGE HANDLES, BRIDGE HA, Packaging: Bag, Mounting Type: Screw Holes, Back, Material: Aluminum, Type: Instrumentation, Thread/Screw/Hole Size: M6, Height: 1.535" (39.00mm), Length - Center to Center: 4.724" (120.00mm), Part Status: Active.