Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHDL82A104K2K1C03B
RHDL82A104K2K1C03B
RHDL82A104K2K1C03B Murata Electronics
RDE_X7R_250V-1kV_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 0.1UF 100V X8L RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X8L
Size / Dimension: 0.224" L x 0.177" W (5.70mm x 4.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 100V X8L RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X8L, Size / Dimension: 0.224" L x 0.177" W (5.70mm x 4.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.1 µF.