RHRG-1S.180.84
RHRG-1S.180.84 Elesa USA Corporation
RH-RG.pdf
Виробник: Elesa USA Corporation
Description: RH-RG, BRIDGE HANDLES, BRIDGE HA
Packaging: Bag
Mounting Type: Screw, Bolt
Material: Polyamide
Type: Instrumentation
Thread/Screw/Hole Size: M10x40
Height: 2.283" (58.00mm)
Length - Center to Center: 7.087" (180.00mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RH-RG, BRIDGE HANDLES, BRIDGE HA, Packaging: Bag, Mounting Type: Screw, Bolt, Material: Polyamide, Type: Instrumentation, Thread/Screw/Hole Size: M10x40, Height: 2.283" (58.00mm), Length - Center to Center: 7.087" (180.00mm), Part Status: Active.