Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHS7G2A121J0A2H01B
RHS7G2A121J0A2H01B
RHS7G2A121J0A2H01B Murata Electronics
RHS_CCG_100V_E-1358338.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100VDC 120pF 5% CCG AEC-Q200 STR LD Blk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук