Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHS7G2A681J0K1H01B
RHS7G2A681J0K1H01B
RHS7G2A681J0K1H01B Murata Electronics
RHS_CCG_100V_E-1358338.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100VDC 680pF 5% CCG AEC-Q200 InCrimp Blk
Написати відгук