RHS7J2D101J1K1H01B
RHS7J2D101J1K1H01B Murata Power Solutions
RHS_UNJ_200V_500V_E-1154290.pdf
Виробник: Murata Power Solutions
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200VDC 100pF 5% AEC-Q200
Написати відгук