RHS7J2D151J1A2H01B
RHS7J2D151J1A2H01B Murata Power Solutions
RHS_UNJ_200V_500V_E-1154290.pdf
Виробник: Murata Power Solutions
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200VDC 150pF 5% AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук