Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHSN12A103K0A2H01B
RHSN12A103K0A2H01B
RHSN12A103K0A2H01B Murata Electronics
RHS_N1_100V_E-1358328.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100VDC 10000pF 10% AEC-Q200 STR LD Blk
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук