Продукція > MURATA ELECTRONICS > RHSN12A472K0M2H01A
RHSN12A472K0M2H01A
RHSN12A472K0M2H01A Murata Electronics
RHS_N1_100V_E-1358328.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100VDC 4700pF 10% AEC-Q200 In Crimp
на замовлення 1891 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук