RHWP-12.B120.11
RHWP-12.B120.11 Elesa USA Corporation
RH-WP.pdf
Виробник: Elesa USA Corporation
Description: RH-WP, INCLINED HANDLES, INCLINE
Packaging: Bag
Mounting Type: Screw Holes, Back
Material: Aluminum
Type: Instrumentation
Height: 2.008" (51.00mm)
Length - Center to Center: 4.724" (120.00mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RH-WP, INCLINED HANDLES, INCLINE, Packaging: Bag, Mounting Type: Screw Holes, Back, Material: Aluminum, Type: Instrumentation, Height: 2.008" (51.00mm), Length - Center to Center: 4.724" (120.00mm), Part Status: Active.