RHWP-12.G120.11
RHWP-12.G120.11 Elesa USA Corporation
RH-WP.pdf
Виробник: Elesa USA Corporation
Description: RH-WP, INCLINED HANDLES, INCLINE
Type: Instrumentation
Thread/Screw/Hole Size: M6
Height: 1.654" (42.00mm)
Length - Center to Center: 4.724" (120.00mm)
Написати відгук
Description: RH-WP, INCLINED HANDLES, INCLINE, Packaging: Bag, Mounting Type: Screw Holes, Back, Material: Aluminum, Type: Instrumentation, Thread/Screw/Hole Size: M6, Height: 1.654" (42.00mm), Length - Center to Center: 4.724" (120.00mm), Part Status: Active.