RHWR-20.300.01
RHWR-20.300.01 Elesa USA Corporation
RH-WR.pdf
Виробник: Elesa USA Corporation
Description: RH-WR, OFFSET TUBULAR HANDLES, A
Type: Instrumentation
Thread/Screw/Hole Size: M6
Height: 1.575" (40.00mm)
Length - Center to Center: 11.811" (300.00mm)
Написати відгук
Description: RH-WR, OFFSET TUBULAR HANDLES, A, Packaging: Bag, Mounting Type: Screw Holes, Back, Material: Aluminum, Type: Instrumentation, Thread/Screw/Hole Size: M6, Height: 1.575" (40.00mm), Length - Center to Center: 11.811" (300.00mm), Part Status: Active.