RHWR-30.300.01
RHWR-30.300.01 Elesa USA Corporation
RH-WR.pdf
Виробник: Elesa USA Corporation
Description: RH-WR, OFFSET TUBULAR HANDLES, A
Packaging: Bag
Mounting Type: Screw Holes, Back
Material: Aluminum
Type: Instrumentation
Thread/Screw/Hole Size: M8
Height: 2.165" (55.00mm)
Length - Center to Center: 11.811" (300.00mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RH-WR, OFFSET TUBULAR HANDLES, A, Packaging: Bag, Mounting Type: Screw Holes, Back, Material: Aluminum, Type: Instrumentation, Thread/Screw/Hole Size: M8, Height: 2.165" (55.00mm), Length - Center to Center: 11.811" (300.00mm), Part Status: Active.