RIM-IDC24M
RIM-IDC24M NTE Electronics, Inc
RIM_input_slim.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: SLIM LINE INPUT MOD 24V
Packaging: Bulk
Color: White
Voltage - Output: 30VDC
Voltage - Input: 5 ~ 28VDC
Current - Output: 50mA
Type: DC Input Module
Turn On Time: 1ms
Turn Off Time: 1ms
Part Status: Active
Current - Input: 34 mA
на замовлення 76 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLIM LINE INPUT MOD 24V, Packaging: Bulk, Color: White, Voltage - Output: 30VDC, Voltage - Input: 5 ~ 28VDC, Current - Output: 50mA, Type: DC Input Module, Turn On Time: 1ms, Turn Off Time: 1ms, Part Status: Active, Current - Input: 34 mA.