RIM-OAC15AM
RIM-OAC15AM NTE Electronics, Inc
RIM_output_slim.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: SLIM LINE OUTPUT MOD 15V
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage - Output: 280VAC
Voltage - Input: 18VDC
Current - Output: 50mA
Type: AC Output Module
Part Status: Active
Current - Input: 16 mA
на замовлення 68 шт:
Написати відгук
Description: SLIM LINE OUTPUT MOD 15V, Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage - Output: 280VAC, Voltage - Input: 18VDC, Current - Output: 50mA, Type: AC Output Module, Part Status: Active, Current - Input: 16 mA.