RIM-OAC24A
RIM-OAC24A NTE Electronics, Inc
RIM_output.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: AC OUTPUT MODULE 24V
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage - Output: 280VAC
Voltage - Input: 24VDC
Current - Output: 50mA
Type: AC Output Module
Part Status: Active
Current - Input: 14 mA
на замовлення 22 шт:
Написати відгук
Description: AC OUTPUT MODULE 24V, Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage - Output: 280VAC, Voltage - Input: 24VDC, Current - Output: 50mA, Type: AC Output Module, Part Status: Active, Current - Input: 14 mA.